Oddziały

Wizyta u specjalisty i wszystkie zabiegi ortopedyczne w jednym miejscu!

Posiadamy w pełni wyposażoną salę operacyjną, wraz salą zabiegów drobnych, tworzą one pełną infrastrukturę umożliwiającą szerokie spektrum zabiegów ortopedycznych.

Jeśli wymaga tego charakter zabiegu zapewniamy pobyt szpitalny w pokojach jedno lub dwu osobowych, wszystkie pokoje chorych wyposażone są w pełną strefę komfortu dla Pacjenta.

Opieka lekarska i pielęgniarska na oddziale szpitalnym jest całodobowa,  istnieje możliwość noclegu dla osób towarzyszących pacjentom ze względu na wiek (np. dzieci lub osoby w podeszłym wieku), lub inne problemy zdrowotne.

Jeśli to konieczne w procesie przygotowania do zabiegu, lub po jego wykonaniu, zapewniamy opiekę rehabilitantów.

Zbigniew Piślewski

Dyrektor medyczny

Dni operacyjne

Wtorek, środa, czwartek

Lekarz prowadzący

Poznaj Twojego lekarza

Umów wizytę

Zadzwoń lub napisz do nas

Lekarze specjaliści ortopedii bez kolejek!

Wiele różnych problemów ortopedycznych ma wspólny mianownik – łączą je nieznośne dla pacjenta dolegliwości bólowe powodujące gwałtowne obniżenie standardu życia. Kiedy rozmawiamy z pacjentami często mówią, że gdy nadchodzą problemy największym zaskoczeniem dla nich jest jak długo trzeba czekać na otrzymanie pomocy w placówkach publicznych NFZ. Obiecujemy Ci, że gdy do nas zadzwonisz umówimy termin wizyty jeszcze w tym samym tygodniu!

Pomagamy między innymi w następujących problemach:

  • Dolegliwości stawów kolanowych
  • Dolegliwości stawów łokciowych
  • Bóle kręgosłupa
  • Bóle lędźwiowe

Karol Szymański

Pierwszy Chirurg

Terminy wizyt

Poniedziałek – piątek, 8.00 – 20.00

Lekarze specjaliści 

Poznaj Twojego lekarza

Umów wizytę

Zadzwoń lub napisz do nas

Obrazownie Medyczne

Jest niezbędne do prawidłowej diagnostyki ortopedycznej!

Posiadamy nowoczesne, światowej klasy urządzenia do obrazowania medycznego, niezbędne w diagnostyce procesu leczenia lub w procesie kwalifikacji do operacji!

W trakcie wizyt w poradni specjalistycznej wykonujemy wykonujemy na miejscu badania USG i rentgenowskie kończyn, barków i kręgosłupa.