Obrazowanie

Posiadamy możliwość wykonywania na terenie przychodni zdjęć rentgenowskich kończyn i stawów, wykonujemy także badania USG.

Dbamy o Twoje zdrowie!

Do twojej dyspozycji stawiamy zespół doświadczonych lekarzy! Mamy wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób narządu ruchu - bolące stawy, biodra, bóle kręgosłupa, czy lędźwi... Umów się na wizytę, szkoda życia na chorobę!
Szeroki zakres opieki ortopedycznejSpecjalizujemy się w ortopedii, na tym polu mamy wiele do powiedzenia! Możemy zapewnić Ci opiekę na każdym etapie leczenia - od przychodni przez przygotowanie do zabiegu lub operacji chirurgicznej, pobyt szpitalny po rehabilitację. Od pierwszej wizyty po pełne wyzdrowienie!
Doświadczony personelNasze motto brzmi: Leczą lekarze a nie księgowi, zdrowie pacjenta jest najważniejsze! Każdy z naszych lekarzy, każda pielęgniarka czy recepcjonistka, to osoby o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zawodowym. Jesteśmy pewni, że nie nadużyjemy zaufania jakie w nas pokładasz. Składając w nasze ręce troskę o zdrowie swoje lub najbliższych, możesz być spokojny - zrobimy wszystko najlepiej jak umiemy - a umiemy dużo!
Umiarkowane cenyCzy wiesz, że ceny usług medycznych wzrosły w ciągu ostatnich 50 lat dziesięciokrotnie!? Oczywiście, częściowo to wynik inflacji, ale w większości przypadków to wynik złego zarządzania lub chciwości. Nie jesteśmy tacy, staramy się otoczyć pacjentów najlepszą opieką za umiarkowaną cenę!

Umów się na konsultację

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji! Opisz jaki masz problem, zaproponujemy termin i lekarza, który jest najlepszym specjalistą w danej dziedzinie.